معرفی لیزرهای نسل جدید کندلا

کمپانی کندلا با 50 سال سابقه درخشان به عنوان برند درجه یک لیزر در جهان شناخته شده است .

لیزر کندلا به عنوان محبوب ترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران می باشد .

لیزر کندلا در معروفترین و معتبرترین کلینیک های ایران زیر نظر متخصصین محترم پوست مورد استفاده قرار می گیرد .

لیزر کندلا مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر رفع موهای زائد دنیا است .

دستگاه لیزر کندلا در میزان تاثیر ، سرعت و کم بودن عوارض بدون تماس با پوست و بسیار کم درد ، بدون رقیب می باشد .

لیزر کندلا دارای تاییدیه   FDA و CE می باشد و دستگاه لیزر کندلا طیف گسترده ای از تایپ پوستی را پوشش می دهد .

دستگاه های لیزر موی زائد کندلا در دو مدل کندلا GentleLase Pro-U  و کندلا GentleMax Pro چهارمین نسل لیزر کندلا الکساندرایت و لیزر کندلا اندی یاگ از کمپانی کندلا می باشند .

لیزر کندلا مقرون به صرفه ترین و کم هزینه ترین دستگاه لیزر به دلیل دوام بیشتر قطعات و عمر طولانی آنها و همچنین کاهش هزینه های مصرفی می باشد .

از ویژگی های منحصر به فرد لیزر کندلا می توان به سیستم منحصر به فرد خنک کننده لیزر کندلا اشاره کرد که کار آمدترین نوع حفاظت از اپیدرم می باشد و امنیت بیمار در برابر عوارض احتمالی ناشی از سوختگی را تامین می کند و درد ناشی از لیزر را به حداقل رسانده است .

در سیستم خنک کننده لیزر کندلا ( DCD ) ، اسپری خنک کننده لیزر کندلا در سه مرحله ی قبل از شات ، هم زمان با شات و بعد از شات روی پوست مراجعه کننده عمل می کند که درد ناشی از لیزر را به حداقل رسانده است واین ویژگی خنک کننده لیزر کندلا باعث رضایت خاطر مراجعه کننده در حین درمان لیزر موهای زائد می شود .

قابلیت درمان لیزر کندلا با کوچکترین پهنای پالس 3 میلی ثانیه متضمن بدست آوردن نتایج کلینیکی بسیار کارآمد و بدون عارضه بودن لیزر کندلا شده است . طول موج الکساندرایت 755 نانومتر بالاترین جذب را در بین همه لیزرهای موهای زائد در جهان دارد .

در نسل جدید لیزر کندلا قطعاتی مثل ویندو و لنزها دوام بیشتری دارند به طوریکه در نسل جدید لیزر کندلا طول عمرآنها به بیش از 20 برابر رسیده است .

طول عمر فلش لامپ در نسل قدیم لیزر کندلا حدود 1 میلیون شات  بوده است ولی در سری جدید لیزر کندلا طول عمر فلش لامپ بین 10-7 میلیون شات می باشد و این یکی از دلایل مقرون به صرفه بودن استفاده از لیزر کندلا می باشد  .

از ویژگی های دیگر دستگاه لیزر کندلا می توان به داشتن صفحه نمایشگر بزرگ وهندپیس های متناسب اشاره کرد که این ویژگی لیزر کندلا باعث راحتی کاربر در حین درمان می باشد .

یکی دیگر از ویژگی های منحصربه فرد لیزر کندلا داشتن سری اختصاصی به ازای هر مراجعه کننده می باشد که مراجعه کنندگان می توانند با استفاده از سری اختصاصی لیزر کندلا با اطمینان لیزر کنند . سری اختصاصی لیزر کندلا از انتقال ویروس وبیماری های پوستی جلوگیری می کند .

لیزر کندلا علاوه بر اینکه روی موهای ضخیم وتیره که معمولا همه ی لیزرها برروی آنها تاثیرات مثبتی دارند،به دلیل داشتن پهنای پالس کوتاه 3 میلی ثانیه بر روی موهای نازک نیز اثر بخشی بالایی دارد .

فهرست